A debreceni Apolló Mozi június 23. és 27. között ideiglenesen zárva tart – közölte az intézmény a Facebook oldalán. A döntés előzménye egy néhány héttel ezelőtti csőtörés, amely beázáshoz vezetett. Bár a mozi azóta is működött, a teljes előcsarnok esedékes festése miatt rövid, de szükséges szünetet iktat be működésébe.
A jó hír, hogy a hét közepén, június 26-án csütörtökön mindezek ellenére is kinyitják a mozi kapuit, ugyanis ezen az estén egy különleges díszelőadás keretében vetítik le Charlie Chaplin 100 éves filmklasszikusát, az Aranylázat. Az ikonikus némafilm ezzel a vetítéssel méltó ünneplést kap Debrecen szívében.




A díszelőadásra a jegyeket elővételben online, valamint személyesen is meg lehet vásárolni június 23. vasárnap estig a mozi pénztárában. A vetítés napján a helyszínen is lesz jegyértékesítés, de a szervezők az előzetes vásárlást javasolják a korlátozott férőhelyek miatt.
Amennyiben minden a tervek szerint halad, az Apolló Mozi június 28-án, szombaton újra megnyitja kapuit – immár megszépült előtérrel és változatlan lelkesedéssel várva vissza a filmkedvelő közönséget.










Hozzászólások