Június elsején nyit a Hajdúnánási Gyógyfürdő, ahol idén az ország legnagyobb szaunaházát is megépítik.
Felkészülten várja a fürdővendégeket a hajdúnánási streanfürdő, amely idén június közepe helyett már elsejétől megnyitja kapuit a fürdővendégek előtt. Bagi Zsolt ügyvezető arról is beszámolt a helyi televíziónak, hogy a szokásos karbantartási munkákat már elvégezték, így annak sincs akadálya, hogy az úszómedencét is használhassák a fürdőzők.
A nánási fürdő híres a gyógyászati kezeléseiről, a különféle egészségügyi, mozgásszervi panaszok betegségek gyógyítására is alkalmas termálvíz párhuzamosan több módon is alkalmazható. A helyiek a nyári hónapok kivételével (június, július és augusztus) ingyen vehetik igénybe ezeket a szolgáltatásokat.
A gyógyfürdőben egy komplex szaunapark is várja a frissülni vágyókat. A vendégek rendelkezésére áll egy gőzfürdő, két finnszauna, infraszauna, valamint hideg és meleg merülőmedence is. Bagi Zsolt ügyvezető tájékoztatása szerint az idei évben Magyarország legnagyobb szaunaházát építik meg a gyógyfürdőben, amelynek tervdokumentációi már el is készültek.










Hozzászólások