A Fórum Debrecen Bevásárlóközpont szeretettel vár minden csocsózni vágyót a -1. szintjén, ahol már felállították az asztalokat.
A könnyed kikapcsolódás a hőségben is remek lehetőség, hiszen klimatizált helyen szórakozhatnak a baráti társaságok, de akár az egész család is.









Hozzászólások