A Nyugati pályaudvarról Debrecen, Nyíregyháza, Miskolc érintésével a Keleti pályaudvarra tartó 654-es számú Rigó InterCity vonat Törökszentmiklós állomáson egy személyt elgázolt – olvasható a Mávinform FB-oldalán.
Törökszentmiklós és Fegyvernek-Örményes állomások között a vonatok csak az egyik vágányon közlekedhetnek. A vonatok menetideje 15-20 perccel is meghosszabbodhat.
A frissített hírben az olvasható, hogy vonat utasait a katasztrófavédelem segítségével a 6244-es számú záhonyi személyvonatra átszállították. Az IC vonat Törökszentmiklós és Nyíregyháza között nem közlekedik. Nyíregyházáról új vonatszerelvény indul Rigó IC vonatként Szerencs, Miskolc érintésével a Kelezi pályaudvarra. A vonat nem IC minőségű kocsikból áll.










Hozzászólások