A rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.
Mosógépbe rejtett drogot találtak a debreceni rendőrök- olvasható a police.hu-n. Mint írják,
a debreceni nyomozóknak olyan információ jutott a tudomásukra, hogy egy külföldi állampolgár kábítószert árul a megyeszékhelyen. A 24 éves nigériai férfit február 1-jén fogták el, és albérletében közel 700 ezer forintot, 250 gramm drogot, valamint az értékesítéshez szükséges eszközöket találtak. A kiporciózott tiltott szerek egy részét a mosógép dobjába rejtette.
A közlemény szerint a nyomozás során az is kiderült, hogy a kereskedésben segítségére volt egy ugyancsak 24 éves nigériai ismerőse. A rendőrök mindkettőjüket őrizetbe vették, a bíróság pedig elrendelte a letartóztatásukat. Kábítószer-kereskedelem bűntett gyanúja miatt kell felelniük.
A Debreceni Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztály nyomozói a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték, és az iratokat megküldték az ügyészségnek.










Hozzászólások