A Libri Debrecen könyvesboltban 2022. április 7-én, csütörtökön 17:00 órától kezdődő kötetdedikálása miatt látogat el városunkba Szujó Zoltán, az egyik legismertebb hazai sportriporter. Sokak számára ismerős lehet, hiszen a Forma-1-es világbajnoksággal 11 éven át utazott riporterként, majd további 7 évig a hazai televíziós közvetítések vezető kommentátoraként tevékenykedett.
Az évek alatt szerzett élményeit, történeteit foglalta össze ebben a könyvben, amelyhez a Forma-1-et globális üzleti vállalkozássá tevő brit üzletember, Bernie Ecclestone írt előszót.
írja a könyvről a Libri.hu
A Facebook esemény ITT érhető el, ahol minden információ megtekinthető, a részvételt is lehet jelezni a szervezők számára. Az Öveket bekapcsolni! – Történetek a boxutcából című kötet a helyszínen megvásárolható.
Hozzászólások