A szombati, 7-3-as dunaújvárosi diadal után vasárnap is mérkőzést játszott a DEAC jégkorongcsapata az Erste Ligában. György József tanítványai a Győr vendégei voltak, és a hokiban ritka gólszegény meccset játszottak. Az összecsapás egyetlen gólját a debreceni Sági Martin ütötte a 39. percben, ezzel a vendégek távozhattak győztesen a jégről.
UNI Győr ETO HC – DEAC 0-1 (0-0, 0-1, 0-0)
DEAC: Gönczi – Kloz, Sándor B., Dalecky, Kulesov, Spirko – Sándor F., Jakabfy, Hári, Szmirnov, Sági – Bogesic, Vokla, Almási, Mazzag, Kozma – Kókai, Glotov, Mihalik. – Vezetőedző: György József.
Gól: Sági (39.)
György József: Szombaton sikerült egy elég sima győzelmet aratni, tudtuk, hogy most sokkal nehezebb mérkőzés lesz. A DAB ellen kiesett egy játékosunk, ma pedig már az első harmadban megint eggyel kevesebben lettünk, 16 emberrel fejeztük be a mérkőzést. A Győr nagyon ránk jött, tudtuk, hogy képesek nagyon jó hokit játszani, de ma a kapusunk fenomenális volt, és természetesen a srácok is hozzátették a magukét és foggal-körömmel küzdöttünk 60 percen keresztül. Nagyon örülök ennek a sikernek, a hétvégét egy foghíjas kerettel is 6 ponttal fejeztük be.
Fotó: UNI Győr ETO HC
Hozzászólások