A 2022-es év egyik legszínvonalasabb eseménye valósult meg tegnap este a debreceni Nagyerdei Stadionban, ahol csaknem 120 nemzet, szám szerint majdhogynem húszezer ember ünnepelte a közösség erejét megszilárdító napot.
Az esemény előtt írtunk a várva várt rendezvényről, azonban kijelenthető, hogy 2022. szeptember 14-e felülmúlt mindent, olyannyira, hogy még a tartalék szektorok is beteltek.
Az este a 18:30-as kapunyitással kezdődött, ahol DJ PG várta az érkezőket, majd fénylekapcsoló show keretein belül izzították a jelenlévők hangulatát. 119 nemzet vonult fel nemzeti zászlajával mellyel az összefogást, a közösség erejét szimbolizálták. A szervezők arra is gondoltak, hogy a közös éneklés erejével hozzák még közelebb az embereket: a Carson Coma, Azahriah, Horváth Charlie, az Abrakazabra együttes, Radics Gigi, Szirota Jennifer, és Sári Évi előadásának dalszövegeit LED falon feliratozták a színpad felett megjelenítve.

Az este műsorvezetői két ismerős arc; a debreceni FM90 Campus Rádió két munkatársa, Burai Árpád és Gábor Betti voltak.
A szervezők a külföldi diákoknak is szereplési teret biztosítottak, hiszen az este folyamán az oDEon HAIR Medley, DE oDEon külföldi egyetemi társulat is fellépett, méghozzá látványos előadással igyekeztek hippi, lázadó, szabad — fiatalosan vad hangulatot teremteni.

Fehér galambokkal jelképezték a szabadság, összetartozás érzését, mely szavakra az egész estét alapozták. A Loki indulón és Korda György ikonikus Reptér számán túl lenyűgöző lézershow, majd stadiondiszkó zárta az estét.
Tekintse meg képekben is!

























Hozzászólások