Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy faszerkezetű garázs Nyíregyházán, a Cimbalom utcában – közölte a katasztrófavédelem.
Mint írják, a lángok kárt tettek a lakóház oldalában is. A nyíregyházi hivatásos tűzoltók két gépjárműfecskendővel vonultak az esethez, két vízsugárral eloltották az égő épületet. A rajok átvizsgálták a lakóházat is, már az utómunkálatokat végzik.










Hozzászólások